Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Vzory zmlúv

Bankové služby

Ďalšie informácie pre klientov

Investičné služby

Tu nájdete informácie o obchodníkovi, o službách, ktoré poskytuje, zmluvnú dokumentáciu.

Dokumenty, ktoré sa tu nachádzajú, pravidelne aktualizujeme. Odporúčame Vám, aby sa s aktuálnou podobou jednotlivých dokumentov zverejnených na tejto stránke priebežne oboznamovali. Našich klientov, ktorí majú prístup do aplikácie e-Broker, zároveň o významných zmenách zákonom vymedzených informácií informujeme aj správou zaslanou prostredníctvom uvedenej aplikácie e-Broker.

Ak v súčasnosti ešte nie ste naším klientom a uvažujete o možnosti využívať pri obchodovaní s finančnými nástrojmi naše služby, odporúčame Vám, aby ste si všetky tu uvedené dokumenty preštudovali ešte pred návštevou niektorej z našich pobočiek. Preštudovanie týchto dokumentov Vám ušetrí čas strávený na pobočke Fio a zároveň prispeje k tomu, aby ste sa mohli našich pracovníkov kvalifikovane pýtať na podrobnosti, ktoré by ste radi poznali, alebo na prípadné nejasnosti, a to ešte pred podpisom príslušnej zmluvy. Naši zamestnanci Vám takéto otázky radi zodpovedia.

Na základe Zákona č. 297/2008 Z.z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov, nie je možné podpisovať komisionárske zmluvy korešpondenčne. Bližšie informácie o možnostiach podpisu komisionárskej zmluvy získate na našich pobočkách .

ĎalŠie informÁcie pre klientov

Cenník služieb a poplatkov

KEDY PREBIEHA OBCHODOVANIE


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,3576624,02434
USD1,101921,03772
GBP0,869540,81888
CHF0,981700,92450
PLN4,501804,23955

Kompletné informácie tu