Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

Štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku môžu záujemcovia zaslať na adresu personalni@fio.sk

Do predmetu správy prosím uveďte, o ktorú pozíciu a prípadne v akom meste sa uchádzate.

Bankový poradca/poradkyňa na pobočke

Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto):
Nástupný plat od 1050 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy). Trvalé navýšenie po skúšobnej dobe o 50 EUR , po složení skúšok v SBA o 50 EUR a po roku ďalších minimálne 50 EUR.
Termín nástupu:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš na pobočke uzatvárať zmluvy na bankové a investičné produkty za Fio banku
- Budeš pracovať s bankovými aj investičnými pokynmi klientov a ich požiadavkami
- Budeš viesť aj pokladničnú hotovosť na pobočke

Zamestnanecké výhody, benefity

- Príležitosť na prvé zamestnanie, ak si práve ukončil/a školu
- Práca v mladej a rýchlo rastúcej banke
- Príspevok na vzdelávanie, stravné lístky aj príspevok na dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca:

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Skúsenosť s jednaním s klientmi výhodou
- Zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
- Aspoň základná znalosť bankových služieb
- Príjemné vystupovanie

Informácie pre uchádzača: Vybraný uchádzač bude zamestnaný spoločnosťou Fio Slovakia, a.s., ktorá je súčasťou skupiny Fio a pre Fio banku, a.s., pobočka zahraničnej banky, zabezpečuje činnosti súvisiace s prevádzkou pobočkovej siete na Slovensku.

Junior analytik úverového oddelenia SME

Nástupný plat od 1500 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy)
dohodou
plný úväzok

- príprava a správa projektov úverového financovania segmentu SME
- rokovania so žiadateľmi o úver a finančnými sprostredkovateľmi
- sledovanie bonity a príprava finančnej analýzy
- oceňovanie nehnuteľností a iného zaistenia

- flexibilná pracovná doba – sme pripravení poskytnúť záujemcom po dohode priestor k prípadnému dokončeniu štúdia
- zodpovedná práca – spolupráca so skúsenými analytikmi, právnikmi a kolegami z útvaru risk managementu na riešení konkrétnych úverových prípadov
- získanie praxe v odbore
- práca v mladej a rýchlo rastúcej banke
- stravné lístky ako aj príspevok na dôchodkové sporenie

- študent štvrtého alebo vyššieho ročníka vysokej školy ekonomického zamerania, prípadne absolvent
- všeobecná orientácia v podnikateľskom prostredí na Slovensku
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- český jazyk výhodou
- vodičské oprávnenie skupiny B (súčasťou práce úverového analytika sú obhliadky nehnuteľností alebo podnikov)

Asistent/ administratívny pracovník úverového oddelenia SME

Nástupný plat od 1200 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy)
dohodou
plný úväzok

- správa podkladov k projektom úverového financovania segmentu SME
- importovanie a kontrola podmienok v internom systéme banky
- kontroly (obhliadky) zaistení úverov v rámci Bratislavy a okolia
- realizovanie rôznorodých úkonov podľa pokynov nadriadeného (tlač a kompletácia úverovej dokumentácie, návštevy katastra, notára, … )

- zodpovedná práca – spolupráca so skúsenými analytikmi, právnikmi a kolegami z útvaru risk managementu na riešení konkrétnych úverových prípadov,

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a praxou v administratíve aspoň 1 rok
- alebo študent štvrtého alebo vyššieho ročníka vysokej školy ekonomického zamerania, prípadne absolvent
- vodičské oprávnenie skupiny B (súčasťou práce sú aj služobné cesty)

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Fejfarová
Tel.: +420 224 346 611
E-mail: personalni@fio.sk