Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

Štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku môžu záujemcovia zaslať na adresu personalni@fio.sk

Do predmetu správy prosím uveďte, o ktorú pozíciu a prípadne v akom meste sa uchádzate.

Správca/správkyňa informačného systému

Miesto práce: Liptovský Mikuláš
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): 1 100 EUR/mesiac - nástupný plat od 1 100 EUR mesačne (z toho 700 EUR základná zložka mzdy + 400 EUR osobné ohodnotenie)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a správa počítačového HW a SW
- založenie/zmeny/odoberanie užívateľských oprávnení
- poskytovanie technickej podpory užívateľom SW/HW
- príprava nových alebo vykonávanie sieťových zmien na pobočkách
- pravidelná údržba systému
- účasť na projektoch v rámci informačných systémov firmy

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkáme perspektívnu a zodpovednú prácu v Liptovskom Mikuláši na plný úväzok s nástupom podľa dohody. K tomu Vám dáme bankové produkty za zvýhodnených podmienok, príspevok na penzijné pripoistenie, príspevok na stravovanie. A samozrejme to nechceme zadarmo.

Požiadavky na zamestnanca

- Vzdelanie stredoškolské s maturitou - IT, technické vzdelanie - Pozícia je vhodná pre absolventa - Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Maturitu, ochotu sa učiť, vysoké pracovné nasadenie, občasné výjazdy po pobočkách a výpomoc zamestnancom s technickými problémami nemôžu byť pre Vás prekážkou.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme pracovníka do mesta Liptovský Mikuláš a súčasťou správy by mal byť aj motivačný list. Po posúdení zaslaných podkladov kontaktujeme vybraných uchádzačov do 15 dní.

Vybraný uchádzač bude zamestnaný spoločnosťou Fio Slovakia, a.s., ktorá je súčasťou skupiny Fio a pre Fio banku, a.s., pobočka zahraničnej banky, zabezpečuje činnosti súvisiace s prevádzkou pobočkovej siete na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Fejfarová
Tel.: +420 224 346 611
E-mail: personalni@fio.sk

e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať

SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK26,3579624,97204
USD1,211181,14061
GBP0,881000,82967
CHF1,115641,05064
PLN4,711394,43693

Kompletné informácie tu