Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

Štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku môžu záujemcovia zaslať na adresu:

personalni@fio.sk

Do predmetu správy prosím uveďte, o ktorú pozíciu a prípadne v akom meste sa uchádzate.

Bližšie informácie o ponúkaných pozíciách:

Ponúkame:
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu

Finančný poradca/poradkyňa

Miesto práce: Liptovský Mikuláš, Nitra, Poprad, Prešov
Ponúkaný plat (brutto):
dohodou
Termín nástupu:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Uzatváranie zmlúv na bankové a investičné služby
- Prijímanie burzových pokynov
- Prijímanie pokynov na bezhotovostné transakcie
- Práca s pokladňou
- Komplexná starostlivosť o klientelu

Zamestnanecké výhody, benefity

- Príležitosť aj pre absolventov
- Zaujímavá práca v oblasti trhov s cennými papiermi
- Zaujímavá práca v mladej banke
- Zázemie stabilnej finančnej inštitúcie
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- Príspevok na zvýšenie kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca:

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Internet (e-mail, www) - pokročilý

Osobné predpoklady a zručnosti:

- Skúsenosť s jednaním s klientmi výhodou
- Aspoň teoretická znalosť kapitálových trhov
- Zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívny AJ
- Ovládanie poľského/maďarského jazyka výhodou

Java developer / developerka - Košice

Miesto práce: Košice
dohodou
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu senior Java programátora/ky. Vyhovoval by nám niekto skúsenejší, s praxou v Jave aspoň 5 rokov, schopný samostatne riešit problémy.

Pracovná náplň bude v prevažnej miere vývoj nových systémov, niekedy sa vyskytne úprava niečoho staršieho. Ide väčšinou o Java backend aplikácie, výnimočne aj nejaké webové aplikácie.

Pracujeme hlavne s čistou Javou (SE 7/8), Springom, Guava a ďalšími open source knižnicami. Proprietárna knižnica je u nás výnimkou. Naše servery bežia na Linuxe, všetko píšeme v Eclipse a na buildovanie tu máme Ant-Maven build.

Uvítame skúsenosti s debugovaním Java aplikácií, pamäťovou optimalizáciou a viacvláknovým programovaním. Hodí sa aj orientácia v unix shelle.

Čo vieme ponúknuť?

Sústredenie na prácu, pretože u nás sa takmer vôbec nemítinguje. Účasť na zaujímavých projektoch, ktoré sa v našich pomeroch nevyskytujú často. Realizáciu vlastných nápadov, ak Váš nápad dáva zmysel. Stabilitu finančnej inštitúcie, ale bez obrovskej byrokracie veľkej firmy. No a samozrejme to nechceme zadarmo.

- UNIX/Linux  - základy
- Pokročilá znalosť programovania v Jave