Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Prečo investovať do akcií?

Investovanie do akcií je určené predovšetkým pre investorov pripravené niesť zodpovednosť za zhodnocovanie svojich peňazí. Investor sa rozhoduje sám, do ktorých akcií a kedy investovať. Na uľahčenie rozhodovania mu ponúkame kompletný spravodajský servis a konzultácie s maklérmi. Investície do akcií sú spojené s možnosťou vysokého výnosu a vysokou likviditou, ale i s vyššou mierou rizika.

1. Perspektíva vysokého výnosu
2. Vysoká likvidita
3. Nízke poplatky
4. Možnosť samostatného rozhodovania

Prečo investovať do akcií práve s nami?

História, stabilita, pozícia na trhu

Fio banka je na trhu už od roku 1993, kedy bola založená práve za účelom obchodovania s akciami. Jej tím licencovaných maklérov pre vás zabezpečuje kompletný servis.

Viac o Finančnej skupine Fio

Nízke poplatky

Pri obchodovaní cez aplikáciu e-Broker platíte len za zrealizované obchody (nákup, predaj) - používanie aplikácie, podanie pokynu alebo jeho zrušenie je zdarma. Našou stratégiou je sprostredkovávať obchody klientov za čo najvýhodnejšie poplatky.

Presvedčte sa v našom cenníku alebo v kalkulačke poplatkov

Pobočky v strednej Európe

Fio má skúsených kvalitných licencovaných maklérov na viac ako päťdesiatich pobočkách po celej ČR, tri v Slovenskej republike a jednu v Maďarsku. Podávanie pokynov prebieha najčastejšie cez internetovú aplikáciu e-Broker alebo telefonicky, v niektorých prípadoch však oceníte makléra v dosahu pre osobné stretnutie.

Nájdite si svoju najbližšiu pobočku

NajvÄčší on-line broker v ČR 

Internet prináša klientom možnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek zistiť aktuálny stav ich akciového portfólia a okamžite reagovať na situáciu na kapitálových trhoch. Aplikácia e-Broker, vyvinutá Finančnou skupinou Fio je v ČR jednoznačne najrozšírenejšia aplikácia pre obchodovanie klientov s akciami. Svoje dominantné postavenie na trhu má nielen vďaka spoľahlivosti a jednoduchej ovládateľnosti, ale aj vďaka neustálemu vývoju trvalo udržujúceho náskok pred konkurenciou.

Čo je a čo vie e-Broker

Dokážeme odporučiť vhodné investície

Fio sa vyhýba investovania na vlastný účet a ani nespravuje prostriedky spriazneného investičného fondu. Ak makléri vidia na trhu príležitosť, ich najvyšším záujmom je umožniť klientom ju čo najrýchlejšie využiť. Aby ukázali, ako možno podľa odporúčania Fio zhodnocovať investície, zriadili ukážkové reálne portfólio na 1 mil.CZK - PortFio, kde investujú pri podmienkach, aké majú klienti, a iba do akcií, ku ktorým predtým zverejnili odporúčania. Kedykoľvek sa tak môžete presvedčiť, že podľa našich odporúčaní možno úspešne investovať.

Tipy pre vás

  • Ako sa stať klientom.
  • Výška investície nie je obmedzená žiadnou minimálnou sumou.
  • Odporúčame ju rozložiť do viacerých titulov.
  • Dĺžka investície je bez obmedzenia, odporúčame očakávať aspoň šesťmesačné pôsobenie na akciovom trhu.

Ako sa stať klientom?

Viac informácií TU!


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK28,4458127,05820
USD1,108691,04933
GBP0,904550,85612
CHF1,084281,02623
PLN4,687494,43657

Ďalšie meny


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X