Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Prečo investovať do akcií?

Investovanie do akcií je určené predovšetkým investorom, ktorí sú pripravení niesť zodpovednosť za zhodnocovanie svojich peňazí. Investor sa rozhoduje sám, do ktorých akcií a kedy investovať. Pre uľahčenie rozhodovania mu ponúkame kompletný spravodajský servis a konzultácie s maklérmi. Investície do akcií sú spojené s možnosťou vysokého výnosu a vysokej likvidity, ale aj s vyššou mierou rizika.

Upozornenie pre investorov: Investovanie do investičných nástrojov je rizikové. Nie je zaručená návratnosť pôvodne investovanej čiastky. Fio banka svojim klientom ani ďalším osobám neponúka žiadne akcie, svojim klientom iba umožňuje prístup na vybrané trhy s cennými papiermi, na ktorých je možné s niektorými akciovými titulmi obchodovať.

1. Perspektíva vysokého výnosu
2. Vysoká likvidita
3. Nízke poplatky
4. Možnosť samostatného rozhodovania

Prečo investovať do akcií práve s nami?

História, stabilita, pozícia na trhu

Fio banka je na trhu už od roku 1993, kedy bola založená práve za účelom obchodovania s akciami. Jej tím licencovaných maklérov pre vás zabezpečuje kompletný servis.

Viac o Finančnej skupine Fio

Nízke poplatky

Pri obchodovaní cez aplikáciu e-Broker platíte len za zrealizované obchody (nákup, predaj) - používanie aplikácie, podanie pokynu alebo jeho zrušenie je zadarmo. Našou stratégiou je sprostredkovávať obchody klientov za čo najvýhodnejšie poplatky.

Presvedčte sa v našom cenníku alebo v kalkulačke poplatkov

NajvÄčší on-line broker v ČR 

Internet prináša klientom možnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek zistiť aktuálny stav ich akciového portfólia a okamžite reagovať na situáciu na kapitálových trhoch. Aplikácia e-Broker, vyvinutá Finančnou skupinou Fio, je v ČR jednoznačne najrozšírenejšia aplikácia pre obchodovanie klientov s akciami. Svoje dominantné postavenie na trhu má nielen vďaka spoľahlivosti a jednoduchej ovládateľnosti, ale aj vďaka neustálemu vývoju trvalo udržujúceho náskok pred konkurenciou.

Čo je a čo vie e-Broker

Dokážeme odporučiť vhodné investície

Fio banka sa vyhýba investovaniu na vlastný účet. Rovnako tak nespravuje prostriedky spriazneného investičného fondu. Ak makléri vidia na trhu príležitosť, ich najvyšším záujmom je umožniť klientom takúto príležitosť čo najrýchlejšie využiť. Aby ukázali, ako možno podľa odporúčania Fio zhodnocovať investície, zriadili ukážkové reálne portfólio na 1 mil.CZK - PortFio, kde investujú pri podmienkach, aké majú klienti, a iba do akcií, ku ktorým predtým zverejnili odporúčania. Kedykoľvek sa tak môžete presvedčiť, že podľa našich odporúčaní možno úspešne investovať.

Tipy pre vás

  • Ako sa stať klientom
  • Výška investície nie je obmedzená žiadnou minimálnou sumou
  • Odporúčame ju rozložiť do viacerých titulov
  • Dĺžka investície je bez obmedzenia, odporúčame očakávať aspoň šesťmesačné pôsobenie na akciovom trhu

Ako sa stať klientom?

Viac informácií TU!


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,9312424,56776
USD1,121481,05614
GBP0,867890,81732
CHF0,996480,93842
PLN4,414634,15746

Kompletné informácie tu