Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Čo vie Fio Smartbanking


S mobilnou aplikáciou môžete vykonávať takmer všetky operácie ako v klasickom Internetbankingu. A aj niečo navyše, ako je napríklad skenovanie QR kódov, čísla účtu alebo zloženiek. Smartbanking navyše neustále aktualizujeme a pridávame nové funkcie. Pozrite sa na zhrnutie toho najdôležitejšieho, čo ponúka.

ŠTYRI MÓDY APLIKÁCIE

Aplikáciu môžete používať naplno, alebo si na začiatok pri aktivácii zvoliť pasívny režim, v ktorom vidíte zostatky, pohyby na účtoch a ďalšie prehľady. Novinkou je autorizačný mód, ktorý slúži výhradne na rýchle potvrdzovanie transakcií. K dispozícii je aj kombinácia pasívneho a autorizačného režimu.

DOKONALÝ PREHĽAD

Máte možnosť prispôsobiť si úvodnú obrazovku tak, aby ste videli najpoužívanejšie prehľady a funkcie na prvý pohľad – pridávať účty, karty alebo tlačidla na rýchle zadanie platieb. Účty môžete zoradiť alebo farebne odlíšiť. Notifikácie o pohyboch na účte si môžete nechať posielať priamo na telefón.

RÝCHLE PLATENIE

Plaťte vyfotením QR kódu, načítaním zloženky, čísla účtu alebo načítaním obrázku z galérie. Vytvárať môžete QR kódy vďaka funkcií Zaplať mi, spravovať šablóny pre opakované platby aj trvalé príkazy či súhlasy s inkasom. V mobile je možné ľahko a bezpečne potvrdzovať platby kartou online alebo príkazy zadané v Internetbankingu.

OVLÁDANIE KARIET

Aplikácia vám umožní kedykoľvek meniť limity kariet a kartu môžete dočasne či trvale zablokovať. Môžete blokovať aj vybrané typy transakcií, napr. tie s nevýhodným kurzom (DDC). Pokiaľ chcete platiť mobilom, kartu si jednoducho pridáte do Google Pay.

NOVÉ PRODUKTY A ĎALŠIE

Môžete komunikovať s bankou jednoduchšie vďaka vylepšenému Fio servisu. Založiť si nový účet, sporenie alebo požiadat o kartu či kontokorent. Alebo treba na pár klikov investovať.

Zvolíte si zabezpečenie aplikácie PIN kódom, odtlačkom prsta alebo pohľadom na displej. V aplikácií si viete nastaviť aj tmavý režim a nasmeruje vás k najbližšej pobočke. Môžete vďaka nej aktualizovať svoje osobné údaje (Moje Fio > Osobné údaje) alebo uskutočniť autorizovaný hovor na infolinku. (Moje Fio > Kontakty)
A je toho samozrejme oveľa viac.

 

TIP: Najnovšie funkcie a kde ich hľadať

  • Peňaženky: V sekcii Karty teraz vďaka novému prehľadu ľahko zistíte, kde všade máte digitalizovanú kartu. Pridávajte ju do ďalších peňaženiek vrátane novinky Click to Pay a odoberajte nepoužívané.

SŤAHUJTE TU:


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,5368724,19413
USD1,105541,04113
GBP0,871130,82037
CHF0,987380,92985
PLN4,422914,16525

Kompletné informácie tu