Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Klienti Fio banky majú jednoduchšiu aktiváciu platobnej metódy Click to Pay

Klienti Fio banky majú jednoduchšiu aktiváciu platobnej metódy Click to Pay

13.2.2024 12:44

Od dnešného dňa si klienti Fio banky môžu pridať kartu Mastercard do služby Click to Pay len na pár kliknutí. Click to Pay je rýchly a bezpečný spôsob online platby, s ktorým nakúpite bez kopírovania čísla karty či zdieľania údajov s obchodníkmi.

Registrácia do služby Click to Pay je teraz pre klientov Fio banky ešte jednoduchšia. Stačí sa prihlásiť do svojho mobilného alebo internetového bankovníctva a na detaile konkrétnej platobnej karty Mastercard kliknúť na ikonu , potom stačí žiadosť potvrdiť a autorizovať. Do Click to Pay je možné pridať aj viacero platobných kariet a pri platbe si klient vyberie, ktorú chce použiť.

V e-shopoch, ktoré toto riešenie podporujú, môžu klienti Fio banky pomocou Click to Pay zaplatiť kliknutím na symbol  . Po presmerovaní na platobnú bránu zákazník zadá registrovaný e-mail, na telefón dostane heslo pre overenie a potom platbu potvrdí v aplikácii Fio Smartbanking alebo SMS kódom.

„Platenie na internete stále rastie, a tak vítame každý spôsob, ktorý ho môže urobiť ešte bezpečnejším. Click to Pay vnímame ako jednoduchú alternatívu k štandardným platobným bránam, tu si však klient nemusí vôbec pamätať číslo svojej karty a obchodníkovi neodovzdáva žiadne citlivé údaje. V čase, keď podvody na internete rastú, je každé takéto zlepšenie užitočné. Okrem toho si teraz naši klienti môžu pridať kartu do služby len niekoľkými kliknutiami a využívať všetky jej výhody,“ komentuje novinku obchodný riaditeľ Fio banky Jan Bláha.

Viac o službe Click to Pay nájdete tu.


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK26,0529424,68306
USD1,100271,03616
GBP0,879030,82782
CHF1,003330,94487
PLN4,390564,13479

Kompletné informácie tu