Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Fio banka umožňuje digitalizovať aj Visa karty

Fio banka umožňuje digitalizovať aj Visa karty

15.11.2022 09:13

Fio banka rozširuje možnosti platenie mobilom alebo smart hodinkami. Odteraz je možné pridať do aplikácie Google Pay, Fitbit Pay aj Garmin Pay všetky Visa karty. Digitalizovanou kartou môžete platiť v kamenných obchodoch, e-shopoch či vyberať z bankomatov.

„Aktuálne u nás využíva kartu v mobile alebo hodinkách skoro 20 tisíc klientov a veríme, že vďaka rozšíreniu aj na Visa karty sa ich počet bude ešte zvyšovať. A nejde len o platenie, s kartou v mobile klienti taktiež môžu vyberať hotovosť z bankomatov, čo môžu s našimi Visa kartami robiť neobmedzene bez poplatkov. Prakticky pri žiadnom úkone tak človek nemusí kartu pustiť z ruky,“ komentuje rozšírenie možností pre múdre platenie obchodný riaditeľ Jan Bláha.

Do platforiem Google Pay, Fitbit Pay aj Garmin Pay je možné pridať všetky aktuálne vydávané druhy Visa kariet, teda podnikateľské, tak aj prémiové. Celkovo si tak klienti môžu do týchto služieb prepojiť všetky karty, ktoré ponúka Fio banka. Stačí mať zariadenie s funkciou NFC a nainštalovanou službou, do ktorej už kartu jednoducho pridajú.

Digitalizovanú Visa kartu je možné využiť na platenie na termináloch u obchodníkov, v e-shopoch, ale aj na výbery z bankomatov, pokiaľ je daný bankomat vybavený bezkontaktnou čítačkou. U Visa kariet od Fio banky majú klienti neobmedzený počet výberov z bankomatov po celom svete zadarmo.


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK24,3578823,07712
USD1,111381,04663
GBP0,907840,85495
CHF1,025920,96615
PLN4,830654,54924

Kompletné informácie tu