Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Fio banka ukazuje ďalšie Dobré zvyky zvierat

Fio banka ukazuje ďalšie Dobré zvyky zvierat

7.1.2021 15:02

Fio banka so začiatkom nového roka prináša pokračovanie svojej reklamnej kampane, kde predstavuje dobré zvyky zo zvieracej ríše, ktoré porovnáva so svojimi dobrými zvykmi v bankovom svete.

V nových spotoch Fio banky, ktorá sa už tretí rok drží konceptu Dobré zvyky, sa diváci dozvedia niečo nové o bahamských prasiatkach alebo hrochoch obojživelných. Zvyky zvierat doplňuje hraná časť, ktorá určitými podobnosťami a odkazmi prepojuje obe časti spotu. Výhody produktov a služieb Fio banky tak stavia vedľa zvykov zvierat z celého sveta, rovnako ako jej dobré zvyky. Spotom sprevádza Ján Kovalčin, hlasy zvierat nahovoril Braňo Holiček.

"Zvieratká v reklame sa nám osvedčili, a preto sme s nimi chceli pokračovať aj v ďalšom roku. Nechceme ale diváka nudiť a tiež chceme, aby sa možno dozvedel aj niečo nové. Preto mu zábavnou formou predstavujeme ďalšie dobré zvyky zo zvieracej ríše, u ktorých veríme, že vďaka príjemnému zveličeniu zaujmú. Zvieraciu časť s ľudskou prepájame hlavne slovnými hračkami, ktoré si môže divák uvedomiť až pri opakovanom počúvaní. Aj vďaka tomu veríme, že sa spoty neopozerajú. Navyše nových zvieracích zvykov máme niekoľko a divákom ich budeme dávkovať postupne. Scénky s hercami sme zachovali, rovnako ako komentár Jána Kovalčina, ktorý spotom dodáva dokumentárny charakter, " hovorí Jan Bláha, obchodný a marketingový riaditeľ Fio banky.

Osobný účet – bahamské prasiatka

Hypotéka – hroch obojživelný

Kreatívny koncept Dobré zvyky vznikol v agentúre Mark / BBDO, aktuálne upravené reklamy má na svedomí agentúra LuckyU. Producentom televíznych spotov je agentúra Boogie Films, hrané časti režíroval Tomáš Bařina. Reklamy je možné vidieť na staniciach skupiny Markíza, podporené budú online bannery a PPC reklamou.


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK26,1489724,77403
USD1,158911,09139
GBP0,875260,82427
CHF1,073081,01056
PLN4,727174,45179

Kompletné informácie tu


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X