Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Fio banka opätovne znižuje úrokové sadzby hypoték

Fio banka opätovne znižuje úrokové sadzby hypoték

9.12.2019 10:00

Záujemcovia o bývanie teraz môžu získať hypotekárny úver s novou zníženou úrokovou sadzbou od 0,58 %. Všetky obľúbené benefity, ktoré sú s našou Fio hypotékou spojené, klientom poskytujeme aj naďalej.

Fio banka pristúpila v poradí už k tretiemu zníženiu úrokových sadzieb v tomto roku a ponúka ešte výhodnejšie hypotéky pre všetkých. Momentálne začína najnižšia úroková sadzba pri 1-ročnej a 3-ročnej fixácii už od 0,58 %. Zmena sa dotkla aj hypotéky s fixáciou na 5 rokov, kde bude úroková sadzba ponúkaná od 0,68 %. Výhody našej hypotéky, ako mimoriadna splátka bez poplatkov alebo možnosť znižovania mesačných splátok vďaka nášmu Hyposporiacemu kontu, ostávajú naďalej v platnosti.

Vďaka ešte atraktívnejšej ponuke našich úrokových sadzieb chceme osloviť všetkých klientov, ktorí majú záujem o vlastné bývanie a premýšľajú nad jeho financovaním. Sadzby sme znížili pri všetkých fixáciách, a preto veríme, že dokážeme poskytnúť vhodnú a zaujímavú alternatívu na slovenskom trhu,“ hovorí Ján Franek, tlačový hovorca Fio banky.  

Hypotéka od Fio banky ponúka okrem znížených sadzieb taktiež niekoľko ďalších benefitov. Výhodou je určite vedenie bežného a úverového účtu zadarmo, rovnako ako sa neplatí poplatok za poskytnutie či čerpanie hypotéky. Klienti taktiež môžu kedykoľvek a zadarmo splatiť akúkoľvek jej časť. A pokiaľ majú počas splácania voľné finančné prostriedky, môžu si ich vložiť na Hyposporiace konto, ktoré je bezplatnou súčasťou hypotéky, a znížiť si tak svoje mesačné splátky. Časť hypotéky vo výške zostatku na konte nie je úročená. Peniaze na konte sú klientom neustále k dispozícii a môžu si ich kedykoľvek bezplatne vybrať a kontrolovať si tak výšku svojich splátok podľa svojej aktuálnej situácie.


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK27,3767425,93726
USD1,165161,09727
GBP0,921340,86766
CHF1,094841,03105
PLN4,602534,33442

Kompletné informácie tu


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X