Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Škola investovania 2019 je opäť tu

Škola investovania 2019 je opäť tu

28.3.2019 10:19

Fio banka usporiada investičný projekt s názvom Škola investovania, ktorý verejnosti ponúkne niekoľko seminárov pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilejších investorov. Semináre sa konajú v 3 mestách na Slovensku, účasť aj registrácia je pre všetkých záujemcov zadarmo.

Fio banka, najväčší online broker na Slovensku, pripravila v spolupráci s burzou RM-SYSTÉM ďalší semester Školy investovania. Tento jedinečný projekt, ktorý sa v apríli a máji uskutoční v Bratislave, Košiciach a Žiline, oboznamuje širokú verejnosť s fungovaním kapitálových trhov. Záujemcovia si môžu vybrať z dvoch tematických okruhov. V prvom sa oboznámia so základnými investičnými pojmami a majú možnosť nahliadnuť do sveta cenných papierov. Druhý okruh sa zameriava na fundamentálnu analýzu, trhovú kapitalizáciu či inteligentné pokyny.

Školy investovania sa môže zúčastniť úplne každý. Stačí sa iba bezplatne registrovať na webových stránkach banky, vybrať si tému, termín a konkrétne mesto.

 „Investičné semináre organizujeme už tradične vždy na jar a jeseň. Snažíme sa ľudom ukázať aj ďalšie možnosti ako svoje peniaze uložiť a zhodnocovať. Konečné rozhodnutie je, samozrejme, na nich. My im len ukazujeme cestu ako na to. Oboznámime ich so základnými investičnými pojmami, ale taktiež upozorníme, na čo si dávať pozor. Zmysel nášho konania nám každoročne potvrdzujú naplnené kapacity našich seminárov, a súčasne aj to, že mnoho účastníkov postupne prejde všetkými tematickými okruhmi, a často sa opakovane vrátia. Škola investovania je skutočne ojedinelý projekt, ktorý nemá na Slovensku obdobu, a my sa budeme snažiť o to, aby sme ho vedeli priniesť ľudom aj v budúcnosti,“ komentuje zahájenie Jan Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,9058624,64215
USD1,117291,05748
GBP0,860450,81438
CHF1,090641,03225
PLN4,423984,18716

Ďalšie meny


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X