Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Jesenná škola investovania 2018 už klope na dvere

Jesenná škola investovania 2018 už klope na dvere

12.9.2018 14:57

Fio banka zahajuje tradičnú Školu investovania. Pre verejnosť je pripravených celkom 5 seminárov, ktoré sa venujú témam pre začiatočníkov aj pre pokročilých investorov. Semináre sa konajú v 3 mestách na Slovensku a účasť aj registrácia je pre každého úplne zdarma.

Pod patronátom Fio banky štartuje ďalšia vlna investičných seminárov, ktoré pripravila v spolupráci s burzou RM-SYSTÉM. Projekt, ktorý má za cieľ vzdelávať širokú verejnosť v oblasti fungovania kapitálových trhov, na začiatku októbra začne svoj ďalší semester. Záujemci si môžu vybrať zo seminárov v Bratislave, Košiciach alebo Žiline a dvoch rôznych okruhov, odstupňovaných podľa skúseností investorov, pre ktorých sú určené. Prvá téma bude zaujímať predovšetkým začiatočníkov, ktorí sa chcú zoznámiť so základnými investičnými pojmami, dozvedieť sa prečo vôbec do akcií investovať a ako to reálne vykonať. Druhý okruh predstaví, čo je to fundamentálna analýza, trhová kapitalizácia alebo ako využívať inteligentné pokyny vo svoj prospech.

Na semináre sa môže bezplatne registrovať úplne ktokoľvek, stačí si vybrať tému, konkrétne mesto a termín.

„Záujem o naše semináre v minulých rokoch nás utvrdzuje v tom, že širokú verejnosť investície lákajú, len potrebujú trochu poradiť. Od toho sme tu my a naši odborníci s mnohoročnou praxou, ktorí ľuďom predstavia obchodovanie na burzách od základov až po pokročilejšie operácie. Následne záleží už len na nich, či sa rozhodnú vrhnúť sa do sveta investícií alebo si napríklad budú ďalej sporiť len pod vankúšom. Investičná škola je dlhodobý projekt Fio banky, ktorým prešli už stovky účastníkov a my sme radi, že môžeme zahájiť jej ďalšie kolo,“ dodáva Jan Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK27,3983125,95769
USD1,154831,08755
GBP0,921390,86771
CHF1,109781,04512
PLN4,564244,29835

Kompletné informácie tu


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X