Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Akcie a investície > Výhodne online

Začnite s Fio bankou!

  • Obchodný účet zadarmo

Ako začať?

Príďte na ktorúkoľvek našu pobočku, kde si zadarmo založíte obchodný účet, vložíte alebo pošlete na neho peniaze a môžete začať nakupovať či predávať cenné papiere.

Vyberte si najbližšiu pobočku

 
Obchodujte online s našimi aplikáciami zadarmo!

Fio banka pre svojich klientov vyvinula vlastné aplikácie pre jednoduchšie obchodovanie s akciami. Ich používanie je úplne zadarmo. Vybrať si môžete medzi aplikáciou e-Broker pre počítače alebo Smartbroker pre mobilné telefóny a tablety.

Vďaka aplikácii e-Broker máte online prístup na svetové a aj českú burzu, na ktorých môžete nakupovať aj predávať cenné papiere podľa ľubovôle a s nízkymi poplatkami. E-Broker vám tiež umožňuje vytvárať a spravovať vlastné portfóliá, zadávať inteligentné pokyny a mnoho ďalšieho.

Vyskúšajte demo e-Brokera

Ak trávite veľa času na cestách alebo nemáte svoj počítač neustále pri sebe, využite našu aplikáciu Smartbroker pre mobilné telefóny a tablety. Sa Smartbrokerom môžete mať svoj obchodný účet neustále pod palcom. S ľahkým prístupom k svojmu portfóliu kdekoľvek a kedykoľvek môžete zadávať pokyny, nakupovať akcie či sledovať kurzový lístok.


Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava 1, IČ:36869376

e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X