ČSOB v březnu na burzu
Zpravodajský portál euro.cz uvedl s odvoláním na zdroj blízký KBC, že veřejná emise akcií ČSOB proběhne v druhé polovině března.
O uvedení akcií na burzu se spekuluje již delší dobu, původně se očekávalo, že by se emise měla proběhnout již v roce 2010, KBC však termín posunula s tím, že chce počkat na vhodnější tržní podmínky.
Miloslav Veselý
Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie
Najnovšie:
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
- Wall Street pod tlakem technologií
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
- Burza v úvodu týdne rostla
- Wall Street se obchoduje smíšeně
- Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
- Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra
- Americké futures kontrakty posilují
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,95 %), pšenice (-0,86 %), ropa (-0,55 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,12


