Siemens ohlásil nižší ztrátu
Siemens oznámil ztrátu ve výši 396 mil. EUR. Analytici očekávaly ztrátu 1,06 mld. EUR.
Tržby společnosti činily 21,23 mld. EUR oproti očekávání 19,71 mld. EUR. Siemens dále uvedl, že zvýší dividendu z 1,60 EUR na 2,70 EUR.
Akcie (SIE) posilují o 2,21 % na 85 EUR.
Rudolf Plachý
Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie
Súvisiace odkazy
- Německé akcie ve čtvrtek vzrostly, index DAX přidal 1,32 %
- Frankfurtská burza otevírá růstem, Siemens kupuje italského výrobce železniční signalizace
- Shrnutí kvartálních výsledků z indexu DAX
- Siemens zveřejnil výsledky za 2Q a oznámil program zpětného odkupu akcií v objemu až 6 mld. EUR
- Frankfurtská burza zakončuje obchodování v červeném
Najnovšie:
- Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
- Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
- USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
- USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
- Pražská burza přerušila růstovou sérii
- USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
- Wall Street v úvodu mírně roste, pozornost je upřena na večerní výsledky Micronu
- Návrhář AI čipů Cerebras Systems zveřejnil první výsledky od IPO
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
- Vývoj cen komodit: Stříbro (-3,26 %), zlato (-2,17 %) a ropa (-1,86 %)


