Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Média > Tlačové správy > Fio banka opäť zlepšila podmienky pre hypotéky

Fio banka opäť zlepšila podmienky pre hypotéky

5.8.2019 08:23

Fio banka opäť zlacňuje hypotéky. Zmena sa týka 3 a 5 ročnej fixácie. Všetky výhody ako je mimoriadna splátka bez poplatku alebo možnosť flexibilného znižovania mesačných splátok vďaka špeciálnemu Hyposporiacemu kontu, sú samozrejme záujemcom naďalej k dispozícii.

Fio banka pristúpila k zníženiu úrokových sadzieb a poskytne záujemcom ešte výhodnejšie podmienky pre zisk hypotekárneho úveru. Pri ročnej fixácii úveru ostáva sadzba od 0,78 %. K zmene dochádza pri fixácii na 3 roky, kde sa úroková sadzba posúva smerom nadol, a to z pôvodných 0,88 % na nových 0,78%. Rovnako tak pri fixácii na 5 rokov dochádza k výhodnému zníženiu z pôvodnej hodnoty 1,08 % na nových 0,98 %.

S našou hypotékou sa snažíme pracovať tak, aby bola pre našich klientov stále zaujímavá. Pristúpili sme preto k zníženiu sadzieb pri dvoch najpopulárnejších fixáciách. Naďalej sa snažíme rozširovať našu pobočkovú sieť, kde pôsobia hypotekárni špecialisti, aby tak bolo možné ešte jednoduchšie o hypotéku požiadať. Dúfame, že predstavy našich klientov o bývaní tak budú dostupnejšie,“ hovorí Ján Franek, tlačový hovorca Fio banky. 

Hypotéka od Fio banky ponúka okrem znížených sadzieb taktiež niekoľko ďalších benefitov. Výhodou je určite vedenie bežného a úverového účtu zadarmo, rovnako ako sa neplatí poplatok za poskytnutie či čerpanie hypotéky. Klienti taktiež môžu kedykoľvek a zadarmo splatiť akúkoľvek jej časť. A pokiaľ majú počas splácania voľné finančné prostriedky, môžu si ich vložiť na Hyposporiace konto, ktoré je bezplatnou súčasťou hypotéky, a znížiť si tak svoje mesačné splátky. Časť hypotéky vo výške zostatku na konte nie je úročená. Peniaze na konte sú klientom neustále k dispozícii a môžu si ich kedykoľvek bezplatne vybrať a kontrolovať si tak výšku svojich splátok podľa svojej aktuálnej situácie.

 


Dozor nad Fio banka, a.s. vykonává Česká národní banka.
Prehlásenie


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK27,3957425,95526
USD1,173811,10542
GBP0,936720,88215
CHF1,101621,03744
PLN4,614704,34587

Kompletné informácie tu


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X