Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Akcie a investície > Semináre

Semináre

Vo Fio banke je finančné vzdelávanie prioritou. V našej "Škole investovania" sa snažíme pomôcť ľuďom lepšie pochopiť a spravovať svoje osobné financie. Pravidelne tak usporiadavame vzdelávacie semináre z oblasti kapitálového trhu. Témy sú určené úplným začiatočníkom aj skusenejším investorom. Či už hľadáte alternatívu k termínovaným vkladom, máte povedomie o investovaní, ale chýbajú vám skúsenosti alebo už sami investujete a chceli by ste vedieť, ako využiť nástroje pre efektívnejšie obchodovanie, príďte si rozšíriť obzory. Naučíme vás investovať alebo lepšie využiť svoje investičné schopnosti.

  • Semináre sa konajú po celom Slovensku vždy v podvečerných hodinách.
  • Dĺžka semináru je 1,5 až 2 hodiny.
  • Vstup na seminár je ZADARMO.

Prihlásiť sa môžete kliknutím na názov seminára, ktorý by ste chceli navštíviť. V prípade, že máte záujem navštíviť viac seminárov, je potrebné sa prihlásiť na každý samostatne.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Upozorňujeme, že všetci návštevníci seminára budú v priebehu konania akcie (vrátane času bezprostredne predchádzajúcemu začatiu seminára), a to vo všetkých priestoroch na konanie akcie určených, povinní dodržiavať všetky vládne opatrenia, ktoré budú platné a účinné v čase konania akcie (vrátane napr. dodržiavania stanovenej ochrany dýchacích ciest po celú dobu akcie, povinnosti preukázať stanoveným spôsobom bezinfekčnosť a pod.). V prípade, že konkrétny návštevník seminára nebude dodržiavať všetky platné a účinné opatrenia a/alebo okamžite neuposlúchne výzvy oprávneného pracovníka na to, aby dodržiaval všetky vládne opatrenia spojené s covidom-19, vyhradzuje si Fio banka právo takého návštevníka nevpustiť do priestorov určených na konanie seminára, alebo ho z týchto priestorov kedykoľvek počas konania seminára vykázať.

Všetky aktuálne opatrenia sú k dispozícii na internetovej stránke: https://korona.gov.sk


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,1450723,82293
USD1,048200,98713
GBP0,867380,81684
CHF1,007110,94844
PLN4,849074,56659

Kompletné informácie tu