Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Spravodajstvo > Novinky z burzy a komentáre > Indie zvyšuje výdaje na infrastrukturu

Indie zvyšuje výdaje na infrastrukturu

14.5.2010 08:29

Indie zvyšuje výdaje na infrastrukturu

Indie plánuje vytvořit fond ve výši až 500 miliard rupií (11 miliard USD) za účelem výstavby přístavů, silnic či mostů ve snaze zvýšit ekonomický růst země. Indie zdvojnásobila svůj cíl celkových výdajů na infrastrukturu na 1 bilion USD během pěti let počínaje rokem 2012 s cílem vyrovnat současnou ekonomickou ztrátu na Čínu.


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK24,9787623,54724
USD1,176021,10750
GBP0,889250,83744
CHF0,949830,89449
PLN4,417004,15969

Kompletné informácie tu