US trhy otevírají v červených číslech
US trhy otevírají v červených číslech
Zámořské akciové indexy zahajují dnešní seanci mírnou ztrátou když reagují na vyšší než očekávaný nárůst žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Nedaří se energetickým titulům, které reagují na pokles ceny ropy k 74 USD / barel. Index DJIA ztrácí -0,42 %, technologický Nasdaq -0,36 % a S&P 500 -0,55 %.
Súvisiace odkazy
Najnovšie:
- Zámoří končí smíšeně
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %
- USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červnu vzrostl na 11 b. při očekávání 6 b.
- USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 19. červnu vzrostly o 76 mld. kubických stop
- Pražská burza mírně dolů
- Nejvyšší soud USA ochránil Bayer před žalobami ohledně Roundupu
- Wall Street v úvodu obchodování klesá, výrazně však rostou výrobci paměťových čipů v čele s Micronem
- Americké futures kontrakty posilují, v čele Nasdaq 100 futures +2,37 %
- USA: Index aktivity Chicago Fed v květnu klesl na -0,10 b. při očekávání 0,15 b


