Siemens bude vyrábět v Rusku
Siemens bude vyrábět v Rusku
Siemens AG (SIE) zahájí v letošním roce v Rusku výrobu lokomotiv pro místní trh. Společný podnik s OJSC Sinara počítající s výrobou 100 lokomotiv ročně by měl zahájit činnost v létě. Oba partneři investují zhruba 150-200 milionů EUR.
Akcie SIE oslabují o 0,31 % na 67,25 EUR.
Súvisiace odkazy
- Německé akcie ve čtvrtek vzrostly, index DAX přidal 1,32 %
- Frankfurtská burza otevírá růstem, Siemens kupuje italského výrobce železniční signalizace
- Shrnutí kvartálních výsledků z indexu DAX
- Siemens zveřejnil výsledky za 2Q a oznámil program zpětného odkupu akcií v objemu až 6 mld. EUR
- Frankfurtská burza zakončuje obchodování v červeném
Najnovšie:
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
- Americké indexy mírně posilují
- Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
- USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
- Wall Street otevírá pátek v červeném
- Americké futures kontrakty odepisují
- USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,26
- Vývoj cen komodit: Ropa (-3,09 %), pšenice (-1,7 %), zemní plyn (+1,37 %)


