Siemens plánuje investovat v Indii
Siemens plánuje investovat v Indii
Největší inženýrská společnost v Evropě, Siemens AG (SIE), oznámila, že bude v následujících 3 letech investovat 346 mln. USD (16 mld. rupií) v Indii, zejména v sektoru obnovitelné energie. Z toho 5 mld. rupií plánuje vynaložit na výstavbu vzdušných turbín.
Akcie SIE posilují na 65,32 EUR (+0,42 %).
Súvisiace odkazy
- Německé akcie ve čtvrtek vzrostly, index DAX přidal 1,32 %
- Frankfurtská burza otevírá růstem, Siemens kupuje italského výrobce železniční signalizace
- Shrnutí kvartálních výsledků z indexu DAX
- Siemens zveřejnil výsledky za 2Q a oznámil program zpětného odkupu akcií v objemu až 6 mld. EUR
- Frankfurtská burza zakončuje obchodování v červeném
Najnovšie:
- Zámoří končí smíšeně
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %
- USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červnu vzrostl na 11 b. při očekávání 6 b.
- USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 19. červnu vzrostly o 76 mld. kubických stop
- Pražská burza mírně dolů
- Nejvyšší soud USA ochránil Bayer před žalobami ohledně Roundupu
- Wall Street v úvodu obchodování klesá, výrazně však rostou výrobci paměťových čipů v čele s Micronem
- Americké futures kontrakty posilují, v čele Nasdaq 100 futures +2,37 %
- USA: Index aktivity Chicago Fed v květnu klesl na -0,10 b. při očekávání 0,15 b


