Siemens plánuje investovat v Indii
Siemens plánuje investovat v Indii
Největší inženýrská společnost v Evropě, Siemens AG (SIE), oznámila, že bude v následujících 3 letech investovat 346 mln. USD (16 mld. rupií) v Indii, zejména v sektoru obnovitelné energie. Z toho 5 mld. rupií plánuje vynaložit na výstavbu vzdušných turbín.
Akcie SIE posilují na 65,32 EUR (+0,42 %).
Súvisiace odkazy
- Německé akcie ve čtvrtek vzrostly, index DAX přidal 1,32 %
- Frankfurtská burza otevírá růstem, Siemens kupuje italského výrobce železniční signalizace
- Shrnutí kvartálních výsledků z indexu DAX
- Siemens zveřejnil výsledky za 2Q a oznámil program zpětného odkupu akcií v objemu až 6 mld. EUR
- Frankfurtská burza zakončuje obchodování v červeném
Najnovšie:
- S&P 500 končí poklesem o 0,37 %
- Wall Street pod tlakem technologií
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
- Burza v úvodu týdne rostla
- Wall Street se obchoduje smíšeně
- Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
- Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra
- Americké futures kontrakty posilují
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+1,95 %), pšenice (-0,86 %), ropa (-0,55 %)
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,12


