Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Spravodajstvo > Novinky z burzy a komentáre > Střední Evropa opatrně roste

Střední Evropa opatrně roste

16.12.2009 10:22, BUX, WIG20

Střední Evropa opatrně roste

Středoevropské akcie dnes dopoledne opatrně rostou. Polský WIG20 posiluje o 0,5% na 2363 bodů. Nejlépe si vede Agora (AGO +2,3%) a Cersanit (CST +2,2%), jediným ztrátovým titulem je KGHM (KGH -0,1%). Maďarský BUX si připisuje 0,6% a roste na 20 775 bodů. Daří se OTP Bank (OTP +1,3%), zaostává naopak Richter Gedeon (RICHT -0,1%).


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK24,9226623,49434
USD1,172301,10400
GBP0,887840,83611
CHF0,949450,89413
PLN4,411914,15490

Kompletné informácie tu