Středoevropské trhy výrazně ztrácejí
Středoevropské trhy výrazně ztrácejí
Akcie v Polsku dnes výrazně oslabují, index WIG20 aktuálně klesá o 2,43 %. Ztrácí především TPS (-5,53 %) a KGHM (-3,71 %). Na druhé straně slušné zisky zaznamenává Bioton (+4,17 %). Maďarský BUX klesá o 3,07 %, největší ztráty potom zaznamenává Raba (-5,16 %), OTP (-4,25 %) a Synergon (-4,62 %).
Najnovšie:
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
- Americké indexy mírně posilují
- Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
- USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
- Wall Street otevírá pátek v červeném
- Americké futures kontrakty odepisují
- USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,26
- Vývoj cen komodit: Ropa (-3,09 %), pšenice (-1,7 %), zemní plyn (+1,37 %)


