Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Spravodajstvo > Novinky z burzy a komentáre > Středoevropské trhy výrazně ztrácejí

Středoevropské trhy výrazně ztrácejí

28.10.2009 16:16

Středoevropské trhy výrazně ztrácejí

Akcie v Polsku dnes výrazně oslabují, index WIG20 aktuálně klesá o 2,43 %. Ztrácí především TPS (-5,53 %) a KGHM (-3,71 %). Na druhé straně slušné zisky zaznamenává Bioton (+4,17 %). Maďarský BUX klesá o 3,07 %, největší ztráty potom zaznamenává Raba (-5,16 %), OTP (-4,25 %) a Synergon (-4,62 %).


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK24,9787623,54724
USD1,176021,10750
GBP0,889250,83744
CHF0,949830,89449
PLN4,417004,15969

Kompletné informácie tu