Pražská burza ztrácí
Pražská burza ztrácí
Pražská burza otevírá výrazně v červených číslech, index PX aktuálně klesá na 1 152,70 bodů (-1,39 %). Největší ztráty zaznamenává Pegas (-1,44 %), Erste (-2,72 %), CETV (-4,08 %) a VIG (-1,70 %). Jedinou výjimkou jsou akcie ECM, které rostou o 2,06 %.
Najnovšie:
- Zámořské akcie oslabily
- Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem
- Německé akcie klesly o téměř 1 %
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu
- USA: Index výrobní aktivity richmondského Fedu v červnu klesl na 4 b. při očekávání 8 b.
- USA: Index PMI ve výrobě podle předběžných dat v červnu vzrostl na 55,7 b. při očekávání 54,6 b.
- Wall Street v červených číslech, ztrácí především technologie
- ČEZ založil dceřinou společnost ČEZ Energy
- CSG jmenovala Davida Jacobse prezidentem CSG Defense North America
- Americké futures kontrakty klesají, Nasdaq 100 futures -3,04 %


