Salzgiiter bude tento rok ve ztrátě
Salzgiiter bude tento rok ve ztrátě
Německý výrobce oceli Salzgitter Ag (SZG) očekává za celý rok 2009 ztrátu a nevidí prostor pro zvyšování cen. Wolfgang Leese, CEO Salzgitteru, prohlásil, že ocelářský průmysl se dostane na úroveň roku 2007 nejdříve v roce 2012.
SZG se naposledy obchodovalo na 66,5 EUR.
Najnovšie:
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
- Americké indexy mírně posilují
- Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
- USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
- Wall Street otevírá pátek v červeném
- Americké futures kontrakty odepisují
- USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,26
- Vývoj cen komodit: Ropa (-3,09 %), pšenice (-1,7 %), zemní plyn (+1,37 %)


