Pražská burza v plusu
Pražská burza v plusu
Pražská burza dnes po openu posiluje, index PX přidává aktuálně 0,41 % na 1 128,20 bodů. Největší zisky zaznamenává prozatím Erste (+2,22 %), VIG (+1,42 %) a NWR (+1,58 %). Ztrácí ČEZ (-0,92 %) nebo Telefonica (-0,32 %).
Najnovšie:
- Doosan Škoda Power: Valná hromada schválila dividendu ve výši 28 Kč na akcii
- OpenAI podle NYT zvažuje odklad IPO na příští rok
- Frankfurt v úvodu ztrácí, regulátor vyšetřuje Zalando kvůli podezření z porušení účetních pravidel
- Pražská burza na začátku obchodování stagnuje, dnes se koná valná hromada Coltu a Gevorkyanu
- Akciový výhled
- Asijské akcie opět klesají, za týden ztrácí 5 %
- Evropské futures kontrakty v červených číslech
- Očekávané události: Velkoobchodní zásoby, index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)
- Zámoří končí smíšeně
- Indexy prozatím v převážně kladných číslech


