DAX opět v mínusu
DAX opět v mínusu
Německý DAX 30 se znovu vrátil do záporných poté, co se vyšplhal na chvíli do zelených čísel, a momentálně oslabuje o 0,26 % na 5 542,61 bodů. Nejvíce ztrácejí Volkswagen -3,13 %; BASF -2,91 %; Thyssenkrupp -2,9 %; Linde -1,92 % a Salzgitter -1,26 %. Naopak rostou Allianz +3,74 %; Commerzbank +3,24 %; Adidas +2,56 %; Henkel +2,33 % a Beiersdorf +1,75 %.
Najnovšie:
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
- Americké indexy mírně posilují
- Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
- USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
- Wall Street otevírá pátek v červeném
- Americké futures kontrakty odepisují
- USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,26
- Vývoj cen komodit: Ropa (-3,09 %), pšenice (-1,7 %), zemní plyn (+1,37 %)


