Dividenda Telefonica O2 navrhnutá na september
Dividenda Telefonica O2 navrhnutá na september
Predstavenstvo spoločnosti Telefonica O2 C.R. dnes zverejnilo svoj návrh ohľadne dividend za rok 2006, ktorý predloží na nadchádzajúcemu valnému zhromaždeniu. Navrhuje vyplatiť hrubú dividendu vo výške 50 Kč/akciu a rozhodný deň pre výplatu dividendy stanovila na 10. septembra 2007 so splatnosťou 3. októbra 2007. Valné zhromaždenie sa bude konať 26.4.2007 od 13:00 v Top Hotel Praha. Fio, burzovní společnost, a.s., Jana Havelková Túto správu prevzala Fio o.c.p., a.s. od Fio, burzovní společnosti, a.s. Dohľad nad Fio o.c.p., a.s. vykonáva Národná banka Slovenska. https://www.fio.sk/zpravodajstvi_prohlaseni.itml
Najnovšie:
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
- Americké indexy mírně posilují
- Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
- Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
- USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
- Wall Street otevírá pátek v červeném
- Americké futures kontrakty odepisují
- USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,26
- Vývoj cen komodit: Ropa (-3,09 %), pšenice (-1,7 %), zemní plyn (+1,37 %)


