Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Spravodajstvo > Novinky z burzy a komentáre > Dividenda Telefonica O2 navrhnutá na september

Dividenda Telefonica O2 navrhnutá na september

17.4.2007 18:13

Dividenda Telefonica O2 navrhnutá na september

Predstavenstvo spoločnosti Telefonica O2 C.R. dnes zverejnilo svoj návrh ohľadne dividend za rok 2006, ktorý predloží na nadchádzajúcemu valnému zhromaždeniu. Navrhuje vyplatiť hrubú dividendu vo výške 50 Kč/akciu a rozhodný deň pre výplatu dividendy stanovila na 10. septembra 2007 so splatnosťou 3. októbra 2007. Valné zhromaždenie sa bude konať 26.4.2007 od 13:00 v Top Hotel Praha. Fio, burzovní společnost, a.s., Jana Havelková Túto správu prevzala Fio o.c.p., a.s. od Fio, burzovní společnosti, a.s. Dohľad nad Fio o.c.p., a.s. vykonáva Národná banka Slovenska. https://www.fio.sk/zpravodajstvi_prohlaseni.itml


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK24,9787623,54724
USD1,176021,10750
GBP0,889250,83744
CHF0,949830,89449
PLN4,417004,15969

Kompletné informácie tu