Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Spravodajstvo > Novinky z burzy a komentáre > DRL - čakanie na výsledky so stoplossom

DRL - čakanie na výsledky so stoplossom

15.8.2006 14:21

DRL - čakanie na výsledky so stoplossom

Akcie spoločnosti Doral Financial Corp. (DRL), ktoré sme zaradili na začiatku tohto roku do nášho strednodobého Buylistu, nabrali v apríli klesajúci smer a ten už dlhšiu dobu udržujú. K veľkému zlomu vo vývoji došlo po oznámení, že spoločnosť zmenila svoju dividendovú politiku a prestane vyplácať dividendy. Následné horšie hospodárske výsledky a znížené investičné odporúčania od ratingovej agentúry Fitch prepady len prehĺbili. V súčasnosti sa DRL obchoduje za 4,53 USD. Už minulý týždeň mala spoločnosť zverejniť hospodárske výsledky za minulý kvartál, ale dosiaľ tak neučinila. Len uistila, že ich dodá čo najskôr. Nedá sa preto presne určiť, ktorý deň budú zverejnené. Vo svetle týchto udalostí odporúčame klientom, ktorí dané akcie vlastnia, nastaviť predajný stoploss na hranici 4,39 USD, kde je vidieť krátkodobú oporu. V prípade jej prerazenia je pravdepodobnosť návratu titulu späť do rastového pásma veľmi malá.

Fio, burzovní společnost, a.s., Jana Havelková, maklér

Túto správu prevzala Fio o.c.p., a.s. od Fio, burzovní společnosti, a.s. Dohľad nad Fio o.c.p., a.s. vykonáva Národná banka Slovenska.

Emitenti neboli oboznámení s týmito investičnými doporučeniami.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu na Burze cenných papierov Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu u nasledujúcich emisiách: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s, Telefónica O2 C.R., a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. predchádza vzniku stretu záujmov vo vzťahu k investičným doporučeniam zodpovedajúcim vnútorným členením a pravidelnou vnútornou kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonáva Česká národná banka.


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,9805424,61446
USD1,096561,03268
GBP0,888440,83668
CHF1,001060,94274
PLN4,449684,19047

Kompletné informácie tu