Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Akciový výhľad

9.8.2006 09:06

Akciový výhľad

Český trh sa včera pohyboval za malej aktivity bez výraznejších zmien, keď obchodníci na globálnych akciových trhoch vyčkávali na nočný výstup zo zasadania FEDu. Centrálna banka USA nakoniec podľa očakávaní prerušila dvojročný cyklus uťahovania menovej politiky, aj keď v doprovodnom komentári si bankári ponechali priestor pre ďalšie uťahovanie menovej politiky v budúcnosti. US trhy tak nakoniec zakončili v zápore, aktuálny pohyb futures na akciové indexy v kladných hodnotách však tieto straty vymazáva (po uzavretí trhu reportovalo dobré hospodárske výsledky Cisco). Predpokladáme, že tieto udalosti budú mať na open pražskej burzy skôr pozitívny vplyv, aktivita by sa nepatrne mohla zvýšiť. Unipetrol môže naviazať na včerajšie zisky, keď okrem technického hľadiska sa podporou môžu stať lepšie hospodárske výsledky maďarskej spoločnosti Mol, ktorá ťažila zo širších rafinérskych marží.

Fio, burzovní společnost, a.s., Josef Dudek, maklér.

Túto správu prevzala Fio o.c.p., a.s. od Fio, burzovní společnosti, a.s.
Dohľad nad Fio o.c.p., a.s. vykonáva Národná banka Slovenska.

Emitenti neboli oboznámení s týmito investičnými doporučeniami.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu na Burze cenných papierov Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu u nasledujúcich emisiách: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s, Telefónica O2 C.R., a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. predchádza vzniku stretu záujmov vo vzťahu k investičným doporučeniam zodpovedajúcim vnútorným členením a pravidelnou vnútornou kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonáva Česká národná banka.


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,6241724,27683
USD1,101451,03728
GBP0,871510,82074
CHF0,983830,92651
PLN4,456574,19696

Kompletné informácie tu