Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > Spravodajstvo > Novinky z burzy a komentáre > NAVR - strednodobé nákupné doporučenie

NAVR - strednodobé nákupné doporučenie

7.8.2006 17:18, NAVR

NAVR - strednodobé nákupné doporučenie

Spoločnosť Navarre Corporation (NAVR) na začiatku tohto mesiaca vykázala hospodárske výsledky, ktoré boli sklamaním. Zisk nedosiahol očakávaných 5 centov/akciu, ale len 4 centy/akciu, a to ešte po odhliadnutí od mimoriadnych výdavkov. Na tieto informácie reagoval NAVR prudkým prepadom až na hodnotu 3,45 USD/akciu a v súčasnej dobe sa drží blízko cenových úrovní 3,65 USD, ktoré predstavujú lokálne dno. Aj keď zisk v uplynulom štvrťroku nedopadol podľa očakávaní, vidíme signály k zlepšeniu hospodárskej situácie v obdobiach nadchádzajúcich. Medzi tieto signály možno zaradiť podpísanie zmluvy s Hasbro , Intuit či Cleopatra Records. Ďalej plánované uvedenie Sony Playstation3 a Nintendo Wii v priebehu septembra, ktorý bude NAVR distribuovať. Naviac nás obdobie najväčších tržieb – predvianočné období – ešte len čaká. Pozitívne na NAVR nahliada aj technická analýza. Uvedený cenný papier reaguje najúspešnejšie na RSI a Bollinger Bands. Oba indikátory generujú nákupné signály. RSI odrazením od hranice 30 bodov, Bollinger prerazením zo spodu jeho dolného pásma. Vzhľadom k týmto skutočnostiam doporučujeme NAVR k strednodobému nákupu pri cene 3,68 USD. Bezpečnostná stoploss úroveň by mala byť nastavená na hodnote 3,53 USD. Cieľovú cenu stanovujeme na 4,40 USD, ktorá môže byť následne kladne upravená.

Fio, burzovní společnost, a.s., Jana Havelková, maklér.

Túto správu prevzala Fio o.c.p., a.s. od Fio, burzovní společnosti, a.s.
Dohľad nad Fio o.c.p., a.s. vykonáva Národná banka Slovenska.

Emitenti neboli oboznámení s týmito investičnými doporučeniami.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu na Burze cenných papierov Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu u nasledujúcich emisiách: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s, Telefónica O2 C.R., a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. predchádza vzniku stretu záujmov vo vzťahu k investičným doporučeniam zodpovedajúcim vnútorným členením a pravidelnou vnútornou kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonáva Česká národná banka.


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,3787224,04428
USD1,118811,05363
GBP0,876980,82588
CHF1,020690,96122
PLN4,383334,12798

Kompletné informácie tu