Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Akciový výhľad

20.6.2006 08:49

Akciový výhľad

Pražská burza v súlade s vývojom na európskych trhoch začala nový týždeň pozitívne a index PX pridal 2,4%, keď najväčší záujem bol o akcie Čezu a Komerční banky. Volatilita a nervozita sa na trhu proti minulému týždňu znížila a bolo vidieť návrat niektorých investorov. Dôvera je však zatiaľ krehká a výraznejšie zakolísanie na okolitých burzách môže priniesť realizáciu aj na domáci trh. Kvôli stratám zámorských trhov, kde panujú obavy zo "stagflácie", tak je možné očakávať negatívny open aj na domácom trhu. Pokles však bude pravdepodobne "kultivovanejší" proti minulým týždňom, keď české akcie sa dostali do nového obchodného pásma. Merané indexom PX má trh podporu na 1280 bodoch a rezistenciu na 1325 bodoch. Po slabšom začiatku tak očakávame záujem investorov "uzatvárať" krátke pozície a prípadne akumulovať jednotlivé tituly. V popoludňajších hodinách trhy ovplyvnia dáta z USA.

Túto správu prevzala Fio o.c.p., a.s. od Fio, burzovní společnosti, a.s..
Dohľad nad Fio o.c.p., a.s. vykonáva Národná banka Slovenska.
Emitenti neboli oboznámení s týmito investičnými doporučeniami.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu na Burze cenných papierov Praha, a.s. a RM-SYSTÉM, a.s.
Fio, burzovní společnost, a.s. je tvorcom trhu u nasledujúcich emisiách: Komerční banka, a.s., ČEZ, a. s., ČESKÝ TELECOM, a.s., UNIPETROL, a.s., Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG, Orco Property Group, Philip Morris ČR a.s., Zentiva, a.s., Central European Media Enterprises, Ltd.
Fio, burzovní společnost, a.s. predchádza vzniku stretu záujmov vo vzťahu k investičným doporučeniam zodpovedajúcim vnútorným členením a pravidelnou vnútornou kontrolou.
Dozor nad Fio, burzovní společností, a.s. vykonáva Česká národná banka..

Fio, burzovní společnost, a.s., Josef Dudek, maklér


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Demoúčet


Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK27,0563125,83969
USD1,149221,08769
GBP0,896470,84847
CHF1,119621,05968
PLN4,300944,07071

Ďalšie meny


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Ďalšie informácie X