Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Limit On Open - LOO

Pokyn s parametrom "LOO" bude uspokojený za "Open" (otvárací kurz) daného dňa a to prinajhoršom za cenu uvedenú v okne pokyne ako "Limitná cena". Pokyn je vhodné použiť v situácii, keď je investor presvedčený, že otváracia kurz je najlepší kurz, ktorý môže v danom obchodnom dni získať. Uspokojenie pokynu je možné iba do zadanej limitnej ceny (v prípade zadanej limitnej ceny nižšie ako je otváracia kurz - nebude pokyn uspokojený).

LOO umožní uspokojenie pokynu s limitnou cenou za otváracia kurz obchodného dňa.

Príklad použitia:

Pokyn je vhodné použiť v situácii, keď je investor presvedčený, že otváracia kurz je najlepší kurz, ktorý môže v danom obchodnom dni získať. Uspokojenie pokynu je možné iba do zadanej limitnej ceny (v prípade zadanej limitnej ceny nižšie ako je otváracia kurz - nebude pokyn uspokojený). Pokyny typu LOC, LOO, MOC, MOO je potrebné zadať najneskôr 20 minút pred uzatvorením alebo otvorením trhu. Takto podané pokynmi nie je možné v čase 20 minút pred otvorením / uzavretím trhu rušiť! V prípade, že nie je možné pokyn uspokojiť z dôvodu nízkej limitnej ceny, bude pokyn zrušený. Platnosť pokynu je vždy len na daný obchodný deň (aktuálne open / close trhu). Informácie o uspokojenie pokynu je k dispozícii spravidla 45 minút po uzatvorení trhu (respektíve 30 minút po otvorení trhu).

Spôsob zadania

V nákupnom / predajnom okne pokynu stlačte tlačidlo "Zvláštnosti". Po zobrazení rozšírenej ponuky pokynu je v sekcii "Ďalšie možné parametre" možné zvoliť parameter "Limit on Open".


Upozornenie

Pre využívanie inteligentných pokynov na burzách v USA je nutné mať v „Globálnom nastavení" aplikácie eBrokor vybranú plnú verziu aplikácie a v časti "Povoliť nové vlastnosti USA pokynov" - vyznačené „Áno"

e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,3818024,04720
USD1,103671,03936
GBP0,870680,81995
CHF0,985120,92773
PLN4,491294,22965

Kompletné informácie tu