Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Streamer

Streamer umožňuje získať prístup k streamovaným kurzom cenných papierov v reálnom čase. Streamer umožňuje ešte rýchlejšiu reakciu na situáciu na trhu, a to aj v prípade, keď je portfólio zložené z väčšieho počtu titulov.

Základné charakteristiky

Chcete mať k dispozícii streamované dáta v aplikácii e-Broker? Zaregistrujte si službu Streamer!

  • Streamované dáta a kurzy cenných papierov v reálnom čase.
  • Možnosť vytvoriť 15 vlastných portfólií s až 20 rôznymi titulmi v každom z nich.
  • K dispozícii streamovaný graf aktuálne zobrazeného titulu v portfóliu.

Princíp Streamera

Streamer zobrazuje každú zmenu kurzu a ďaľších údajov, akonáhle k nej dôjde na trhu. Na rozdiel od štandardnej aplikácie e-Broker nie je potrebné uskutočňovať žiadne aktualizácie stránky. Keď napríklad dôjde k zmene dopytu alebo počtu kusov v dopyte, zmena sa automaticky prejaví v portfóliu a naviac zvýrazní farebným podsvietením.

Ak aktívne obchodujete a využívate okamžité drobné výchylky kurzov, môžete tak získať nevyhnutnú konkurenčnú výhodu pred ostatnými investormi.

Podmienky a postup aktivácie

Služba je poskytovaná za cenu 30 EUR mesačne. Čiastka je automaticky strhávaná z obchodného účtu vždy k prvému dni v mesiaci. Služba je prístupná priamo z obchodnej aplikácie e-Broker pod záložkou Streamer. Tu môžete uskutočniť online registráciu vyplnením Vášho hesla k aplikácii e-Broker a vyslovením súhlasu s uvedenými podmienkami. Pre správne fungovanie služby je potrebné v Globálnom nastavení aplikácie e-Broker povoliť online kurzy z trhov.

Do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom bola služba zaregistrovaná, je prevádzkovaná zdarma. Môžete si tak vyskúšať bezplatne jej fungovanie. V prípade, že sa rozhodnete službu zrušiť, môžete tak urobiť v aplikácii e-Broker pod záložkou Streamer.


e-Broker

Prihlásiť sa | Demoúčet

Internetbanking

Prihlásiť sa | Ukážka

Smartbanking

Stiahnuť | Ako aktivovať


SLEDUJTE NÁS

Facebook Twitter YouTube

Kurzový lístok

NákupPredaj
CZK25,8994024,53760
USD1,120921,05562
GBP0,867620,81707
CHF0,995220,93723
PLN4,412584,15553

Kompletné informácie tu