Slovensky | English
Infomail: fio@fio.sk

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

Štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku môžu záujemcovia zaslať na adresu:

farkas@fio.sk

Do predmetu správy prosím uveďte, o ktorú pozíciu a prípadne v akom meste sa uchádzate.

Bližšie informácie o ponúkaných pozíciách:

Ponúkame:
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu

Klientsky pracovník / Finančný poradca - Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec

Miesto práce: Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec
Ponúkaný plat (brutto):
dohodou
Termín nástupu:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Uzatváranie zmlúv na bankové a investičné služby
- Prijímanie burzových pokynov
- Práca s pokladňou
- Komplexná starostlivosť o klientelu

Výhody:
- Príležitosť aj pre absolventov
- Zaujímavá práca v oblasti trhov s cennými papiermi
- Zaujímavá práca v mladej banke na trhu
- Zázemie stabilnej finančnej inštitúcie
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- Príspevok na zvýšenie kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca:
Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Aspoň teoretická znalosť kapitálových trhov
- Zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
- Príjemné a komunikatívne vystupovanie
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- Užívateľské ovládanie balíka MS Office
- Prax v bankovníctve a skúsenosť s jednaním s klientmi je výhodou
- Ovládanie poľského/maďarského jazyka je výhodou
- Schopnosť zložiť maklérske skúšky ČAOCP